mesto-komeriz.cz      lam-plast.cz          seall.cz    msmt.cz    optikafenix.cz   mgm.cz    radiokromeriz.cz         cbf.cz

Kotojedská 2590, Kroměříž

725 757 918 - Petr Stoklas stoklas@tosta.cz

U15 vs TJ Jiskra Kyjov a SK Žabovřesky

TJ Jiskra Kyjov : TJ Slavia Kroměříž
Přesto, že jsme do zápasu nastoupili pouze se sedmi hráči, dařilo se nám po celou dobu hrát ve vysokém tempu. Po ne příliš vydařeném úvodu jsme postupně získávali více jistoty a 9.bodovou šňůrou ve 2.čtvrtině jsme šli do vedení, které jsme udrželi až do konce. Kolektivní výkon hráči ozdobili několika oku lahodícími kombinacemi a zaslouženě vyhráli 71:64. (body: Přikryl 4, Jarošek 4, Michalík 8, Prause 8, Šebestík 14, Stoklas Adam 16, Stoklas David 17)

SK Žabovřesky: TJ Slavia Kroměříž
V nedělním zápase jsme soupeře, byť opět pouze v sedmi, přehrávali od úvodních minut a v poločase pohodlně vedli o 24bodů. Potom se ale náš košostroj bohužel zasekl, když jsme ve 3. čtvrtině zapsali pouhých 6bodů. I tak jsme ale měli vývoj utkání plně pod kontrolou a lepší basketbalovostí (i čtyřmi úspěšnými trojkami Josefa Prauseho) si došli pro vítězství 68:59 (body: Přikryl 6, Jarošek 10, Stoklas Adam 10, Michalík 11, Šebestík 13, Prause 18)