Slavia MBA Kroměříž –  BK Jindřichův Hradec 59 : 71 (17:16,37:32,53:49)
Body: Toul 22, Šruc 20, Szcotka 6,
Krejčí 5, Máselník 4, Petlach 2.

článek

V neděli zavítal na palubovku již jistý vítěz skupiny – BK Jindřichův Hradec. Prezentoval se rychlou hrou, využíval nájezdy pod koš a slušnou úspěšnost střelby. Levharti se od začátku pustili do soupeře a úspěšně zakončovali protiútoky. Když ke konci třetí čtvrtiny byl na tabuli stav 53 : 41, zdálo se, že je rozhodnuto. Žel, v poslední čtvrtině nastal nevídaný kolaps Levhartů. Hosté nemilosrdně trestali ztráty míčů, naše chvilková ztráta koncentrace je pozvedla na vítěznou vlnu. V té chvíli se již nenašel hráč, který by nápor hostů zastavil, i když střeleckých příležitostí bylo dostatek. Konečný výsledek utkání je pro hráče Slavie krutý, zvláště když toto utkání uzavíralo úspěšnou sezonu. Tímto se Levharti umístili na pomyslné 15 – 16 té příčce v rámci ČR, což je bezesporu výborné umístnění, vzhledem k tomu, že výsledkově úspěšnější týmy absolvovaly sezonu, nebo její část, posilněny o hráče z jiných oddílů.“