19.01.2020 TJ Slavia  Kroměříž × SK Slavičín 81:43 OP II. JM
15.03.2020 TJ Slavia  Kroměříž × BK Velké Meziříčí   OP II. JM

SK Slavičín  Slavia MBA Kroměříž  73:57

Body: Žák 15, Kostiha 14, Vodák 13, Jordán 9, Kaliňák 7, Koukal 4, Rakušan 4, Procházka 3, Loučka 2, Večerka 1

článek

V sobotu 5.10. započalo basketbalové družstvo TJ Slavia Muži B sezónu, ve které nepomýšlí na nic jiného, než na první postupové příčky. Své první utkání sehrálo na venkovní půdě celku SK Slavičín. Zápas představoval pro kroměřížské družstvo povinnou výhru, a tak k tomuto utkání od začátku přistoupilo. Již od prvních minut si vybudovali rychlou hrou a agresivní obranou dvojciferný náskok, který po celý zápas drželi, a nakonec vyhráli 73:57.

Slavia MBA KroměřížSokol Podolí 78:72

Body: Žák 24, Večerka 18, Kostiha 10, Procházka 8, Kaliňák 6, Vodák 4,  Jordán 3, Malina 2, Koukal 2, Navrátil 1

článek

V sobotu 19.10. přivítalo družstvo TJ Slavia Kroměříž Mužů B v prvním domácím zápase jednoho z největších rivalů v boji o první pozici Sokol Podolí. Zápas byl od první minuty vyrovnaný, když
kroměřížští basketbalisté těžili především z rychlé hry a agresivní obrany, naopak Podolí dokázalo odpovídat nadstandardní trojkovou střelbou. Utkání po stavu 60:60 v základní hrací době muselo rozhodnout až prodloužení, kde se ukázala jako klíčová lepší fyzická připravenost kroměřížských basketbalistů, kteří i díky skvělému publiku dokázali zápas dotáhnout do vítězného konce 78:72.

Slavia MBA KroměřížSokol Bystřice nad Pernštejnem 84:56

Body: Žák 19, Vodák 19, Procházka 11, Loučka 8, Augustýn 7, Kuchtíček 6, Malina 5, Podaný 4, Skřička 2, Kaliňák 2, Navrátil 2

článek

V nedělním zápase proti Bystřici nad Pernštejnem bylo kroměřížské družstvo pokládáno za favorita a svou roli od začátku potvrzovalo. Celý zápas vedli s pohodovým 20ti bodovým náskokem a došli si pro další 2 body do tabulky. Finální skóre 84:56.

Jiskra Kyjov  Slavia MBA Kroměříž 51:82

článek

V sobotu 2.11. mužstvo TJ Slavia Kroměříž Muži B na kyjovskou palubovku. Domácí si zatím nepřipsali do tabulky jedinou výhru a kroměřížští basketbalisté jim v tomto ohledu nepomohli. V prvním poločase se vedení přelévalo ze strany na stranu a jednalo se o vyrovnané utkání. Do druhého poločasu nastoupilo kroměřížské družstvo s větším nasazením a tvrdou obranou a útočným
doskakováním vybojovali další výhru 51:82.

INMEDIAS Mikulov Slavia MBA Kroměříž 51:82

článek

V nedělním zápase v Mikulově navázali kroměřížští basketbalisté na sobotní utkání, když si v prvním poločase vypracovali rychlou hrou a dobrou obranou náskok šestnácti bodů. Bohužel v druhém poločase přestala padat střelba a nedařilo se bránit dobré podkošové hráče Mikulova, což mělo za následek srovnání utkání. Muselo se tedy rozhodovat v koncovce, kdy ukázal pevné nervy hrající trenér Martin Procházka, který zajistil svému týmu tříbodovou výhru 56:59.