02.11.2019 BCM Orli Prostějov × Slavia MBA Kroměříž 56:28 70:28 OP StM
28.03.2020 Slavia MBA Kroměříž × SKB Zlín   OP StM
18.04.2020 Basket Olomouc mix × Slavia MBA Kroměříž   OP StM

UP BCM Olomouc Slavia MBA Kroměříž 25:52 ; 23:66

článek

Dvěmi vítězstvími na soupeřově hřišti vstoupili ml.minižáci do nové sezony 2019/2020. Ze začátku prvního utkání družstvo působilo hodně zakřiknutě a proti agresivní hře domácích se hráči těžce prosazovali, z čehož vyplynula poločasová remíza. Po důkladné poločasové domluvě trenéra p.Hůlky, hráči začali plnit taktické pokyny a kvalitní obranou domácí doslova zničili. S počtem získaných míčů narostl počet střelecký šancí a druhý poločas skončil 8:35 ve prospěch družstva Kroměříže. V obraně vyčníval D. Horák, střelecky družstvo táhli R. Kalousek a J. Pražák. Ve druhém utkání družstvo pokračovalo v nastolené kvalitní obraně a od začátku soupeře přehrávalo na obou stranách hřiště. Body se rozložili na více hráčů a tím se dostalo více prostoru i pro hráče z lavičky. Ti svými výkony nezklamali a ukázali, že jsou platní pro team, jak v obraně, tak střelecky.

Body: Kalousek 21, Pražák 20, Buksa 14, Košařík 12, Horák 11, Michalík 10, Stoklas David 8, Šebestík 6, Tvrdoň 6, Prause 6, Žárský 2, Stoklas Adam 2, Bureš, Silný

Slavia MBA Kroměříž UP BCM Olomouc 56:44; 40:39

článek

Družstvo ml.minižáků U12 se poprvé v nové sezoně představilo na domací palubovce, kde hostilo družstvo z Přerova. Protihráčům měli co vracet, protože poslední měření sil v loňské sezoně dopadlo jasně ve prospěch Přerováků. Hosté nezklamali a od úvodu prvního utkání diktovali tempo zápasu, ujali se rychlého vedení a první čtvrtina skončila o 6 bodů v neprospěch domácích. Těžili hlavně z fyzické výškové převahy, kde naši chlapci bohužel nemohli konkurovat. Nicméně pomocí agresivní obrany a rychlého protiútoku se prokázala šikovnost domácích, rychle skóre
srovnali a do poločasu šli s náskokem 10 bodů. Vedení si do konce utkání pohlídali, soupeře nepustili k žádnému zdramatizování utkání. V utkání se střelecky nejvíce dařilo  D.Žárskému
a L.Michalíkovi. Jiný obraz hry bohužel nastal v druhém utkání. Domácí pod vidinou lehkého vítězství z předešlého utkání nastoupili nekoncentrovaně až laxně, první body si zapsali teprve po 7mi minutách hry a tak šel Přerov do zaslouženého vedení. Domací naštěstí zabrali, k nejlepšímu střelci utkání Kalouskovi se  bodově přidali také hráči z lavičky A.Stoklas, M.Jarošek. Přes neustálé přetahovaní ve vedení až do závěru utkání, se domácí nakonec radovali z nejtěsnějšího možného vítězství o 1 bod, když rozhodující koš vstřelil D.Žárský.

Body: Kalousek 18, Žárský 16, Michalík 12, Stoklas Adam 10, Jarošek 9, Košařík7, Šebestík 7,Pražák 6, Stoklas David 3, Bureš 2, Tvrdoň 2, Horák 2, Prause 2, Palčík, Silný

Slavia MBA Kroměříž BCM Orli Prostějov 56:28; 70:28

článek

Družstvo ml.minižáků U12 přivítalo na své palubovce tradiční rivali z Prostějova. Minulou sezonu jsme soupeře dokázali pokaždé porazit, tak domácí do utkání šli jako mírní favorité. Obě utkání měli podobný průběh, kdy domácí hráči přehrávali soupeře a bylo jen otázkou “ o kolik “ bude konečné skore. Trenéři byli s výkonem hráčů spokojení jak na útočné, tak na obranné polovině hřiště, jen je škoda spousty nedaných trestných hodů, ty by mohly ve vyrovnanějším utkání chybět.

Body: Kalousek 26, Pražák 26, Michalík 14, Prause 12,  Žárský 10, Horák 10, Šebestík 9, Košařík 6, Tvrdoň 4, Stoklas Adam 2, Jarošek 2,Stoklas David 2, Bureš 1, Silný 1