24vterin.cz    ProBasket.cz    cbf.cz    nbl.cz    nba.com    tvcom.cz    AND1 - basketking.cz    iDnes.cz

Kotojedská 2590, Kroměříž

723 107 494 - Předseda oddílu Ing. Karel Fleischmann stoklas@tosta.cz

Junioři U19

Junioři U19

Trenér: Radoslav Daniel
Asistent trenéra: Tomáš Koukal

Soutěž: Liga U19 (skupina C)


Termínová listina – Kvalifikace o ligu

Datum Domácí × Hosté Výsledek Soutěž
25.05.2019 Basket Poděbrady × Slavia MBA Kroměříž 68:76 Kv. o ligu
25.05.2019 Slavia MBA Kroměříž × Jiskra Kyjov 80:50 Kv. o ligu
26.05.2019 Slavia MBA Kroměříž × BK Vyškov 116:36 Kv. o ligu

 

 


Termínová listina – Skupina „C“

Datum Domácí × Hosté Výsledek Soutěž
28.09.2019 Slavia MBA Kroměříž × SK Brno Žabovřesky 84:105 Liga sk. C
29.09.2019 Slavia MBA Kroměříž × SK UP BCM Olomouc 75:89 Liga sk. C
 12.10.2019 BK NH Ostrava × Slavia MBA Kroměříž 80:81 Liga sk. C
13.10.2019 BK Opava × Slavia MBA Kroměříž 97:67 Liga sk. C
26.10.2019 Slavia MBA Kroměříž × BK Hladnov Ostrava 64:62 Liga sk. C
27.10.2019 Slavia MBA Kroměříž × TJ Sokol Karviná 85:64 Liga sk. C
09.11.2019 SKB Zlín × Slavia MBA Kroměříž 75:70 Liga sk. C
10.11.2019 Slavia MBA Kroměříž × SKB Zlín 87:84 Liga sk. C
23.11.2019 SK UP BCM Olomouc × Slavia MBA Kroměříž 77:71 Liga sk. C
24.11.2019 SK Brno Žabovřesky × Slavia MBA Kroměříž 111:73 Liga sk. C
07.12.2019 Slavia MBA Kroměříž × BK Opava 65:103 Liga sk. C
08.12.2019 Slavia MBA Kroměříž × BK NH Ostrava 80:75 Liga sk. C
11.01.2020 TJ Sokol Karviná × Slavia MBA Kroměříž 68:55 Liga sk. C
12.01.2020 BK Hladnov Ostrava × Slavia MBA Kroměříž 119:75 Liga sk. C

 


Termínová listina – Play-Out sk. C

Datum Domácí × Hosté Výsledek Soutěž
25.01.2020 BK Hladnov × Slavia MBA Kroměříž   Play-Out sk. C
26.01.2020 Slavia MBA Kroměříž × UP BCM Olomouc   Play-Out sk. C
08.02.2020 SKB Zlín × Slavia MBA Kroměříž   Play-Out sk. C
22.02.2020 Slavia MBA Kroměříž × NH Ostrava   Play-Out sk. C
23.02.2020 Slavia MBA Kroměříž × Sokol Karviná   Play-Out sk. C
07.03.2020 UP BCM Olomouc × Slavia MBA Kroměříž   Play-Out sk. C
08.03.2020 Slavia MBA Kroměříž × UP BCM Olomouc   Play-Out sk. C
22.03.2020 Slavia MBA Kroměříž × SKB Zlín   Play-Out sk. C
04.04.2020 Sokol Karviná × Slavia MBA Kroměříž   Play-Out sk. C
05.04.2020 NH Ostrava × Slavia MBA Kroměříž   Play-Out sk. C