mesto-komeriz.cz      lam-plast.cz          seall.cz    msmt.cz    optikafenix.cz   mgm.cz    radiokromeriz.cz         cbf.cz

Kotojedská 2590, Kroměříž

725 757 918 - Petr Stoklas stoklas@tosta.cz

U15 B – další kolo nerozhodně

V domácím prostředí odehrála rezerva U15 B další dvojutkání s Basketem Kohouti. Je spíše tradicí, že z těchto kláních odchází naši hráči, co se týká utkání, nerozhodně. V prvním utkání jsme od začátku diktovali průběh utkání a udržovali si slušný náskok – nejvíce 54 : 35. Utkání se podařilo dotáhnout do vítězného konce, hlavně zásluhou Yari Selsdona. Druhé utkání mělo opačný průběh, když začátek utkání hráči Slavie nezachytili. Ve druhé čtvrtině se sice podařilo vyrovnat – 22:22, jenže druhý poločas z naší strany byl hodně rozháraný. Neustálé sólování, neproměněné trestné hody, (celkem za dvojutkání 21/5) nás stáli lepší výsledek a vítězství… Přínosem je zapojení hráčů U14, k získávání herních zkušeností.

Slavia Kroměříž – Basket Kohouti 69 : 53
Slavia Kroměříž – Basket Kohouti 47 : 61
Utkání odehráli: Arm, Baček, Hittl, Horsák, Horváth, Hudec, Kosinka, Krutil, Peňas, Selsdon K., Selsdon Y., Zlámal,