mesto-komeriz.cz      lam-plast.cz          seall.cz    msmt.cz    optikafenix.cz   mgm.cz    radiokromeriz.cz         cbf.cz

Kotojedská 2590, Kroměříž

725 757 918 - Petr Stoklas stoklas@tosta.cz

U12 vs FASTAV Zlín A

V sobotu se utkali naši Jaguáři s leaderem soutěže – družstvem Fastav Zlín A. Vstup do úvodního zápasu se našim klukům náramně vydařil. Dokonale se nám podařilo soupeře zaskočit a po chvíli svítilo na tabuli skóre 13:0 v náš prospěch. V následujících minutách začal Zlín náskok postupně stahovat. Výborným nasazením se nám ale podařilo držet vyrovnaný stav téměř do poloviny poslední čtvrtiny. V závěru soupeř prokázal svou kvalitu a dovedl zápas do vítězného konce. Ve druhém utkání se na našich hráčích projevila únava z předchozího zápasu. Krok jsme se soupeřem dokázali udržet pouze ve 3.čtvrtině. K nelichotivému výsledku přispěla i série zranění na naší straně.

TJ Slavia Kroměříž – FASTAV Zlín A 54:70, druhý zápas 39:87
Soupiska / body: Palčík 32, Jáchim 20, Gregor 12, Heinz 9, Hanke 6, Zavadil 4, Konečný 4, Hittl 2, Štěpaník 2, Kosinka 2, Hub, Grohar. Navrátil, Šumbera.