Kotojedská 2590, Kroměříž

725 757 918 - Petr Stoklas stoklas@tosta.cz

Složený tým U12 zahájil sezónu vítězně

Basketbalové družstvo U12 je tvořeno hráči Jaguárů a Draků ve věkové kategorii ročníku 2011 a mladší.

Hráči trénují ve svých družstvech a k jednotlivým utkáním jsou po přihlášení nominováni. Záměrem je dát příležitost i hráčům, kteří tolik ve svých družstvech nehrají a taky k získávání herních zkušeností pro mladší hráče.

V prvních utkáních se postupně ukázalo 18 hráčů a hráček. Soupeřem jim bylo družstvo z Jeseníku. V obou utkáních se projevila větší herní vyspělost hráčů Slavie. Zahráli si všichni účastníci a hlavním úkolem bylo neustálé zdůrazňování a učení se správného postavení při obraně soupeře, jako i snaha o maximální bránění svého útočníka. Každé utkání může k těmto správným návykům prospět.

Hlavně ze začátku utkání byl pro nás koš skoro zakletý, aby se postupně začali hráči trefovat a navyšovat vedení Slavie.

Teď nás dále čekají jen těžší utkání, které naše „dvanáctky“ více prověří a lepší úspěšnost zakončení by se jen hodila….

Slavia Kroměříž – Basketbal Jeseník 59 : 19 (34 : 11)
Slavia Kroměříž – Basketbal Jeseník 85 : 19  (33 : 10)

Hráli: Baloun, Bartošek, Čáp, Filgas, Gregor, Heinz, Jáchim, Kolkopová, Kuchař, Merli, Navrátil, Palčík, Potočný, Silný, Tepera, Vokounová, Zavadil, Vaculík,