mesto-komeriz.cz      lam-plast.cz          seall.cz    msmt.cz    optikafenix.cz   mgm.cz    radiokromeriz.cz         cbf.cz

Kotojedská 2590, Kroměříž

725 757 918 - Petr Stoklas stoklas@tosta.cz

Levharti znovu na vítězné vlně

Z hlediska postupu do ligové elity byl tento víkend pro hráče Slavie velmi důležitý. Již kompletní tým navázal na předchozí šňůru sedmi vítězství, které přerušili prohry na Vysočině. Výsledky víkendu posunuli družstvo k jistotě postupu do finálové skupiny tří českých lig, ještě před posledním domácím dvoukolem s družstvy Příbor  a Olomouc.

S Basketem Brno B, které bylo jen o bod za Levharty, se ve chvílích utkání hrálo o postupové místo. Od začátku jsme získávaly důležité body zásluhou Vojty Toula a Marka Krejčího a náskok začal narůstat. A protože z hezkých asistencí  Petra Szcotku průběžně bodovali všichni hráči, skóre se rychle navyšovalo. Magickou „stovkou“ pak zakončil svůj dobrý výkon Adam Navrátil.

Tygři Brno B k utkání využilo některé pendly z extraligy a tak vyrovnaný začátek, v sedmé minutě 13 : 13, sliboval vyrovnaný duel. Naštěstí Vojta Toul předvedl výborný výkon a tak se podařilo získat do poločasu malý náskok 30 : 36. Když se přidali svými body všichni hráči, začalo být jasné, že cíl tohoto víkendu byl splněn.

Basket Brno B – Slavia Kroměříž 64 : 100  (30 : 50)
Body: Toul 25, Krejčí 20, Navrátil 13, Máselník 12, Sedlák 11, Petlach 9, Krásný 5, Šruc 3, Baček 2, Szcotka

Tygři Brno B – Slavia Kroměříž 63 : 80 (30 : 36)
Body: Toul 42, Krásný 9, Krejčí 8, Sedlák 6, Máselník 5, Petlach 5, Szcotka 3, Baček 2