Kotojedská 2590, Kroměříž

723 107 494 - Předseda oddílu Ing. Karel Fleischmann stoklas@tosta.cz

přebor středních škol

přebor středních škol – Krajské kolo

Vítěz chlapci: Gymnázium Kroměříž
Vítěz dívky: Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm

Místo konání: tělocvična Slavia Kroměříž


4.12.2018 Domácí × Hosté Výsledek Skupina
1. utkání Gymnázium Kroměříž × Gymnázium Zlín Lesní Čtvrť 39:10 Chlapci
2. utkání Gymnázium a jazyková škola Zlín × Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm 6:21 Dívky
3. utkání Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm × Gymnázium Uherské Hradiště 30:6 Chlapci
4. utkání Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm × Gymnázium J. A. Komenského Uherský Brod 18:17 Dívky
5. utkání Gymnázium Zlín Lesní Čtvrť × Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm 11:36 Chlapci
6. utkání Gymnázium a jazyková škola Zlín × Gymnázium J. A. Komenského Uherský Brod 12:20 Dívky
7. utkání Gymnázium Kroměříž × Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm 42:21 Chlapci
8. utkání Gymnázium Zlín Lesní Čtvrť × Gymnázium Uherské Hradiště 19:17 Chlapci
9. utkání Gymnázium Kroměříž × Gymnázium Uherské Hradiště 40:20 Chlapci

1. utkání Chlapci
Kroměříž

Gymnázium Kroměříž – Gymnázium Zlín Lesní Čtvrť 39 : 10 (24:4)
Body GKM: Schorník 13, Žák O. 8, Ištvánek 8,
Kranz 4, Kučera 4, Žák M. 2.


1. utkání Dívky
Rožnov pod Radhoštěm

Gymnázium a jazyková škola ZlínGymnázium Rožnov pod Radhoštěm 6 : 21 (4:15)
Body GKM: ,
.


2. utkání Chlapci
Rožnov pod Radhoštěm

Gymnázium Rožnov pod RadhoštěmGymnázium Uherské Hradiště 30 : 6 (20:4)
Body GKM: ,
.


2. utkání Dívky
Rožnov pod Radhoštěm

Gymnázium Rožnov pod RadhoštěmGymnázium Komenského Uherský Brod 18 : 17 (11:11)
Body GKM: ,
.


3. utkání Chlapci
Rožnov pod Radhoštěm

Gymnázium Zlín Lesní ČtvrťGymnázium Rožnov pod Radhoštěm 11 : 36 (4:16)
Body GKM: ,
.


3. utkání Dívky
Uherský Brod

Gymnázium a jazyková škola ZlínGymnázium Komenského Uherský Brod 12 : 20 (2:11)
Body GKM: ,
.


4. utkání Chlapci
Kroměříž

Gymnázium KroměřížGymnázium Rožnov pod Radhoštěm 42 : 21 (22:13)
Body GKM: Vavruša 11, Schorník 8, Žák O. 8, Ištvánek 4,
Řihák 3, Žák M. 3, Kučera 3, Kranz 2.


5. utkání Chlapci
Zlín

Gymnázium Zlín Lesní ČtvrťGymnázium Uherské Hradiště 19 : 17 (7:7,15:15)
Body GKM: ,
.


6. utkání Chlapci
Kroměříž

Gymnázium KroměřížGymnázium Uherské Hradiště 40 : 20 (20:10)
Body GKM: Schorník 8, Žák O. 8, Hanák 6, Kučera 6, Ištvánek 4,
Řihák 4, Vavruša 2, Žák M. 2.