Kotojedská 2590, Kroměříž

725 757 918 - Petr Stoklas stoklas@tosta.cz

Smolný víkend Levhartů

Nevydařené dvoukolo na Vysočině zastavilo spanilou jízdu hráčů Slavie U19  ligovou sezónou. V sobotním utkání ve Žďáru na Sázavou se domácí Vlci Levhartů nelekli a první 4 minuty to bylo 6 : 0. Pak se ale pěti trojkami podařilo otočit skóre. Domácí sice kontrovali trojkami, tvrdou obranou, přesto si slávisté vytvořili až čtrnáctibodový náskok. Jenže pak se domácí dostali do „laufu“, kterému nakonec podlehli i rozhodčí a najednou se skóre začalo otáčet. A když se nepodařil proměnit i slibné příležitosti utkání skončilo smutnou prohrou. V neděli čekal v Jihlavě o něco lepší soupeř s vysokými hráči a často se hrálo nad hlavami Levhartů. O to více je třeba ocenit často úspěšný boj pod oběma koši. Skóre 11 : 29 pro Slavii v první čtvrtině vypadalo nadějně. Silný tlak domácích ale ve druhé polovině překlopil skóre na stranu Jihlavy, která utkání již dotáhla do vítězného konce. O to více je potěšitelné, že se do dalších utkáních již vrátí hráči, kteří chyběli pro zranění a Levharti budou moci znovu navázat v plné síle na své předchozí výkony.

BK Vlci Žďár – Slavia Kroměříž 72 : 69  (27 : 36)
Body: Toul 32, Szcotka 14, Krejčí 13, Petlach 8, Sedlák 2, Baček,Difko, Nádeníček, Stoklas

BC Vysočina – Slavia Kroměříž 77 : 67  (41 : 44)
Body: Toul 25, Krejčí 21, Sedlák 11, Petlach 4, Stoklas 4, Navrátil 2, Baček, Difko, Nádeníček